Oyunlarda 65 derece GPU sıcaklığı

sedarrr

Decapat
CS:GO oynarken ekran kartım 60 la 70 arası kalıyor. İşlemci 62 63 derece falan oluyor. Ekran kartım zarar görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır değerler gayet normal ama monitörün 144hz ve üzeri değilse cs:go konsolundan fps_max 60 falan yazarsan 60 fps üzerine çıkmayacağından daha az ısınır.

Fan hızını arttırmayı deneyebilirsiniz.

HD 5770 ile 80-85 derece arasında oynuyorum bazı oyunları. Ben bile endişe etmiyorsam sizin endişe etmenize hiç gerek yok

Afterburner üzerinden kullanıcı ayarlı fan kontrolü yaparak daha az ısınmasını sağlayabilirsiniz.

HD 5770 ile 80-85 derece arasında oynuyorum bazı oyunları. Ben bile endişe etmiyorsam sizin endişe etmenize hiç gerek yok
sizin değerleri görünce içim rahatladı sıkıntı yok bende o zaman
Afterburner üzerinden kullanıcı ayarlı fan kontrolü yaparak daha az ısınmasını sağlayabilirsiniz.
pc zaten kendi ısınınca fanları % 70 falan çekiyo 60 derecede 70 olunca %90 a çekiyo

sizin değerleri görünce içim rahatladı sıkıntı yok bende o zaman

pc zaten kendi ısınınca fanları % 70 falan çekiyo 60 derecede 70 olunca %90 a çekiyo
Rahat olun 85 dereceye kadar hiçbir sıkıntı olmaz ki kartınız 75 derece üstüne bile çıkmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…