Oyunlarda Alt Tab yapınca ekran yanıp sönüyor

Elweald

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Oyunlarda Alt Tab yaptığım zaman ekran yanıp sönmeye başlıyor ek olarak videoları tam ekran yaparsam bu yanıp sönme olayı olmuyor ama video tam ekranda değilken yanıp sönme yapıyor. Sebebi nedir?

AMD ekran kartımı kullanıyorsunuz.

Win+R yapın çalıştır açılacaktır.
Çalıştır'a MSConfig yazın çalıştırın.
Hizmetler bölümü ne basın. Tüm

Evet ve şu anda fark ettim hocam sadece FM oynarken oluyor şu an Valorant açık ama yanıp sönmüyor.

Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın. Win+R yapın çalıştır'a MSConfig yazın. Çıkan bölümde hizmetlere girin ve tüm Microsoft hizmetlerini gizle seçeneğine basın. Uygulaya basın ve yeniden başlatın.
Orada AMD'nin bazı yazılımmarı var. Onları kapatıyoruz bu sayede. PC'yi yeniden başlatıp açtın sorun yoksa hizmetler bölümünde kapattığım uygulamaları birini kapatıp yine deneyin. Hangi uygulamada sorun var onu bulalım.

Win+r yapın çalıştır açılacaktır.
Çalıştır'a MSConfig yazın çalıştırın.
Hizmetler bölümü ne basın. Tüm.

Hocam biraz geç oldu kusura bakmayın. Win+r yapın çalıştır'a MSConfig yazın. Çıkan bölümde hizmetlere girin ve tüm Microsoft hizmetlerini gizle seçeneğine basın. Uygulaya basın ve yeniden başlatın.
Orada AMD'nin bazı yazılımmarı var. Onları kapatıyoruz bu sayede. PC'yi yeniden başlatıp açtın sorun yoksa hizmetler bölümünde kapattığım uygulamaları birini kapatıp yine deneyin. Hangi uygulamada sorun var onu bulalım.

Hocam 2 tane hizmeti vardı ikisini de kapadım fakat hata düzelmedi WhatsApp Web'den arkadaş GIF göndermişti onu arkada da video oynuyordu yanıp sönüyordu yine ekran.

Hocam 2 tane hizmeti vardı ikisini de kapadım fakat hata düzelmedi WhatsApp Web'den arkadaş GIF göndermişti onu arkada da video oynuyordu yanıp sönüyordu yine ekran.

Hocam ben sorunumu öyle çözdüm. Forumlarda çok araştırdım bende ama çözümü en son Microsoft'un forumunda buldum. Orada sorun bir de.

Yeni konular

Geri
Yukarı