Çözüldü Oyunlarda dikey senkronizasyon açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MikelanCoo

Hectopat
Daha fazla  
Selam, yakın zamanda bilgisayarımı formatladım birkaç gün sonra PES2019 oynar iken her zaman sabit 75 olan FPS artık 100'lere falan çıkmaya başladı. Dikey senkronizasyon açık olmasına rağmen. Sonra LoL'de de denedim durum onda da aynı nasıl düzelteceğim bilmiyorum yardımcı olur iseniz sevinirim.

Çözüm
Eğer NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası'na girin, 3D ayarların yönetilmesine girin düşey senkronizasyon yazar. Onu 3D uygulama ayarlarını kullan yapın. Bende de vardı sorun bunu açtım artık sıkıntı yok, FPS ayarı videosu falan izleyip yaptıysan genelde kapattırıyorlar videoda bu ayarı o yüzden oyunlarda V-Sync açık olmasına rağmen sabitlemiyor.

dsadsa.PNG
Eğer NVIDIA ekran kartı kullanıyorsanız NVIDIA Denetim Masası'na girin, 3D ayarların yönetilmesine girin düşey senkronizasyon yazar. Onu 3D uygulama ayarlarını kullan yapın. Bende de vardı sorun bunu açtım artık sıkıntı yok, FPS ayarı videosu falan izleyip yaptıysan genelde kapattırıyorlar videoda bu ayarı o yüzden oyunlarda V-Sync açık olmasına rağmen sabitlemiyor.

dsadsa.PNG

Çözüm

Eki Görüntüle 1697436

Oldu hocam sağ olun <3

Yeni konular

Geri
Yukarı