Çözüldü Oyunlarda ekran yırtılması oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

berkanSs

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Vega 8
İşlemci
Ryzen 3500U
Oyunlarda ekran yırtılması yaşıyorum. Grafik kartım AMD Radeon Vega 8 işlemcim AMD Ryzen 5 3500U bu sıkıntıyı nasıl çözerim?

Çözüm
Hocam laptop.
Monitörünüze HDMI kablosu ile mi görüntü veriyorsunuz yoksa eski tip kablolarla mı?

Sorunumu çözdüm Radeon Software'den V-Sync ayarını kapatmışım onu açtım sorunym çözüldü yardım eder arkadaşımda teşekkürler.
Oyunlarda ekran yırtılması yaşıyorum. Grafik kartım AMD Radeon Vega 8 işlemcim AMD Ryzen 5 3500U bu sıkıntıyı nasıl çözerim?
Muhtemelen ekran yenileme hızınızdan daha fazla fps alıyorsunuz. Bunu çözmenin yolu VSYNC ayarını açmaktır. Bu sayede Monitörünüzün desteklediği maksimum fps'den yukarısını almazsınız.

Oyun içi V-Sync açtım ama bir etkisi olmadı.

Acaba Radeon Software'den mi bir ayar gerekiyor.

YouTube'deki videoların hepsi NVIDIA ekran kartları için.

Hocam laptop.
Monitörünüze HDMI kablosu ile mi görüntü veriyorsunuz yoksa eski tip kablolarla mı?

Sorunumu çözdüm Radeon Software'den V-Sync ayarını kapatmışım onu açtım sorunym çözüldü yardım eder arkadaşımda teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…