Oyunlarda FPS çok düşük

Parziva1

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar, dün gece yeni NVIDIA güncellemesini yapmıştım ve bu sabah oyunlarda tereyağ gibi oynuyordum hiçbir sıkıntı yoktu. Bilgisayarın fanlarında son birkaç haftadır cızırtı sesi geliyordu, bilgisayarı kapatıp onları düzelttim başka hiçbir şeye dokunmadım ondan sonra bilgisayarı açtıktan sonra Kingdom Come: Deliverance gireyim dedim ama FPS yerleri öpüyordu normalde rahat rahat 80-90 FPS oynadığım oyun 20 FPS üstüne çıkmıyordu bende oyunu kapatıp Metro Exodus girdim onda da 30 FPS üstüne çıkamadım. Her şeyi kontrol ettim, DDU ile sürücüyü sildim bir önceki sürümü indirdim yine düzelmedi. Kasayı açıp içini kontrol ettim, bir sıkıntı bulamadım.
Oyunlarda ekran kartını %99, işlemciyi %40-70 arası kullanıyor ve ekran kartım genelde 1825-1975 MHz hızda çalışıyor yani gayet normal ama ekran kartım doğru dürüst güç çekmiyor 90W, Max 120W çekiyor. Sizce sorun ne, kafayı yiyeceğim artık?

Dosya Ekleri

• resim_2023-11-01_202849220.png
    resim_2023-11-01_202849220.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 31
Hocam fps hep düşük olarak mı kalıyor yoksa ısındıktan sonra mı düşmeye başlıyor? Ayrıca arayüzde kasmalar vs. var mı? Virüs kaptırmış olabilirsiniz gibime geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı