Oyunlarda mikrofon dip ses yapıyor

Woonzy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Merhaba, Discord'da arkadaşlarımla konuşurken sesimde herhangi bir dip ses vs. olmuyor ancak CS:GO ve Valorant gibi oyunlarda arka planda aşırı bir ses oluyor. İnternetten araştırdım, geliştirmelerde falan ayar yapılıyorlar ancak benim mikrofon kısmında geliştirmeler yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Discord üzerinde gürültü engelleyici ayarı var. Arkadaki ses o yüzden gitmiyor. Mikrofonunuzun ayarlarında gelişmiş kısmında gürültü engelleyici olması lazım.

Bilgisayarında "Realtek HD Audio Yöneticisi" yazılımı varsa oradan mikrofon ayarlarından gürültü tutma ayarını yapabilirsin.

Discord üzerinde gürültü engelleyici ayarı var. Arkadaki ses o yüzden gitmiyor. Mikrofonunuzun ayarlarında gelişmiş kısmında gürültü engelleyici olması lazım.
İşte o gelişmiş kısmı bende yok + olarak discorddaki gürültü engelleme özelliğini kapalı kullanıyorum
Bilgisayarında "Realtek HD Audio Yöneticisi" yazılımı varsa oradan mikrofon ayarlarından gürültü tutma ayarını yapabilirsin.
Hayır yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…