Oyunlarda sağ tık ara sıra çalışmıyor

Gojou Satoru

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar masaüstünde sağ tık yapıyorum sorun yok. Ama LoL, Zula, CS:GO gibi oyunlarda sağ tık arada bir sıkıntı yapıyor. Zula ve CS:GO'da bazen dürbünü açamıyorum, bazen kapatamıyorum. LoL'de ise bir kere sağ tık basmama rağmen sanki basılı tutuyormuşum gibi fareyi ne yana döndürsem oraya doğru hareket ediyor. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.
Edit: Benim klavyem bozulmuştu başka klavye aldım fakat onda da oyun oynanmıyordu adamlar tek tek yürüyordu acaba o zaman farenin ayarı bozulmuş olabilir mi?

Son düzenleme:
Çok fazla lol oynuyorsanız mouse'un sağ tıkının ömrü dolmuştur. Her tuşun bir tıklama ömrü vardır. Satın alırken teknik özelliklerde bu ömrün kaç milyon tıklama olduğu yazar. Benim de eski mouse'umun ömrü dolmuştu. Sağ tık çalışmıyordu. Yeni bir mouse almanız gerekiyor. Her gün daha da kötüleşecek mouse.

Çok fazla LoL oynuyorsanız Mouse'un sağ tıkının ömrü dolmuştur. Her tuşun bir tıklama ömrü vardır. Satın alırken teknik özelliklerde bu ömrün kaç milyon tıklama olduğu yazar. Benim de eski Mouse'umun ömrü dolmuştu. Sağ tık çalışmıyordu. Yeni bir mouse almanız gerekiyor. Her gün daha da kötüleşecek mouse.

Anladım. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı