Oyunlarda yüksek ping

Yalnız Wi-Fi'ye kablo ile bağlanmama rağmen sevgili aile halkım 1milisaniye Wi-Fi'yi boş bırakmıyorlar. Sabah 6'ta annem başlıyor. Gece 3E kadar. Baba diyorum gece 3'te film mi izlenir? (gözleri hafif kırpışıyor uyudu uyuyacak) neden?

Hocam onun bir çözümü var QoS ile hızlarını sınırlandırabilirsiniz bana ping girerse herkese 1 KB yapıştırıp devam ediyorum rahat rahat.

Nasıl yani internetlerini komple kestiniz ona rağmen ping mi var ne oynuyorsunuz. DNS adresi değiştirebilirsiniz bildiğim kadarıyla pingi azaltıyor biraz.
Hocam apartman internet kutusu yetersiz kalıyor. Ya da mahalle kutusu.
Nasıl yani internetlerini komple kestiniz ona rağmen ping mi var ne oynuyorsunuz. DNS adresi değiştirebilirsiniz bildiğim kadarıyla pingi azaltıyor biraz.
Ailedekilerin internetini gün içerisinde kesince evet işe yarıyor lakin akşamları altyapıda doluluk oluyor mahallece ya da ülkece

Hocam apartman internet kutusu yetersiz kalıyor. Ya da mahalle kutusu.

Ailedekilerin internetini gün içerisinde kesince evet işe yarıyor lakin akşamları altyapıda doluluk oluyor mahallece ya da ülkece.

Bilemiyorum normalde sıkıntı çıkmaması lazım sadece siz bağlanırken yani sizin bildiğini düşünüyorum da söylemedim. Kuzenim bilgisayar aldı geçenlerde internete para vermiyorlar mesele o da değil u torrentten oyun indirirken beni saat sabah 8'de arayıp kanka ne yapıyorsun ping çıkıyor diye rahatsız etmesi çok sinirime dokundu 2 ay boyunca 1 KB QoS attım sonunda yeni internet aldılar. Aşağıda bir şey indirmiyorsunuzdur umarım 😂

Geri
Yukarı