Oyunlardan ban yedirten bir virüs var mı?

feahleinda_

Kilopat
Yer
Virüsün yapacağı şey anti cheat yazılımlarının sevmediği işleri yaparak mesela DLL enjekte etmek gibi şeyler yaparak virüs bulaşmış bilgisayarın sahibinin hesabının oyunlarda ban yemesini sağlamak. Böyle bir şey yapıldı mı?

Ne alaka onu anlamadım. Ben burada virüslü bir şey paylaşmıyorum, sadece böyle bir şey var mı diye soruyorum. Ve virüsü yapan kişiler bunları düşünmemiş olacağını sanmıyorum.
Kötü niyetli olduğunuz iddiasında bulunmadım. Olağan bir durumdan bahsettim ki öyle. Burada konumuz virüsü yapan kişiler değil. Henüz yolun başında ve öğrenmek için araştırma niyetinde olan kişiler.

Virüsün yapacağı şey anti cheat yazılımlarının sevmediği işleri yaparak mesela DLL enjekte etmek gibi şeyler yaparak virüs bulaşmış bilgisayarın sahibinin hesabının oyunlarda ban yemesini sağlamak. Böyle bir şey yapıldı mı?

Var öyle virusler Wolfteam'da 1 yıl ban yemiştim sonra oyundan soğudum zaten.

Bu konudaki bilgileri nasıl kötüye kullanabilir onu açıklar mısınız?
Türkiye'deki internet ağı binlerce kişiden ve tek tip kullanıcılardan ibaret değil. Konu başlığı soru şeklinde aratıldığında Google sonuçlara rahat bir şekilde düşebiliyorken niyeti kötü olan küçük ve orta yaşlı kullanıcılar tarafından fikir olup detaylı cevaplarla uygulanmaması işten bile değil. Bunun açıklamasını duymak istemeniz bile garip. Bu kadar celallenmenize anlam veremedim Uzatmanın anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı