Oyunlardan eskisi gibi zevk alıyor musunuz ?

ismailcan

Hectopat
Nerde o eski oyunlar ? Bildiğiniz üzere bu yıl piyasaya bir çok oyun çıktı ama eski oyunların heycanını veremiyorlar. Mesela CS 1.6 - Metin 2 bu oyunlardan eskiden çok zevk alırdım ama o heycan kalmadı artık niye diye sorarsanız hepsini yaşı 10 ila 12 olan küçük kardeşlerimiz sarmış buda yetmiyormuş gibi üstüne birde hile açıyorlar yaa beni sinir ediyorlar. Sizin görüşleriniz neler bu konu hakkında ?

Hayır. Nintendo 64 oyunlarından aldığım zevki bugün çoğu oyundan alamıyorum. Bazen Nintendo 64 oynadığım olur ;)

Nerde o eski oyunlar ? Bildiğiniz üzere bu yıl piyasaya bir çok oyun çıktı ama eski oyunların heycanını veremiyorlar. Mesela CS 1.6 - Metin 2 bu oyunlardan eskiden çok zevk alırdım ama o heycan kalmadı artık niye diye sorarsanız hepsini yaşı 10 ila 12 olan küçük kardeşlerimiz sarmış buda yetmiyormuş gibi üstüne birde hile açıyorlar yaa beni sinir ediyorlar. Sizin görüşleriniz neler bu konu hakkında ?
Alamıyorum. Adam gibi hikaye yapıcaklarına anca grafik hayatım en iyi oyunu metal gear solid 3 dü :( Sonunda ağlamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işin kesinlikle yaşla alakası yok aile ve çevrenin etkisi var. Düşünsene sürekli küfürlü konuşulan bir ortamda büyüdüğünü sen ne yaparsın ? Sana hiç sorumluluk verilmediğini düşün sürekli kolaya kaçarsın.
Artık eskiden olduğu gibi insanlar arasında ahlak kalmadı biz metin2'de "ezo" dedikten sonra üzülür özür dilerdik be şimdi öylemi adam bir başlıyor sen tanımazsın o kadar akrabanı. :D

Mario ve Far cry1 de aldığım o zevki, heyecanı şimdiki sosyetik oyunlarda aldığım söylenemez.

Hile konusunda Size katılıyorum. Hile'nin bir nevi hırsızlık olduğunu bile bile yinede yapanların karakterinde sorun olduğu apaçık ortada. Sorun yapmaya değmez yani.

Eskiden bir oyunu 5-10 kere tekrar tekrar oynardım ,şimdi sadece ilk bölümü oynayım siliyorum nedenini bende bilmiyorum heralde zevk vermiyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı