Oyunları SSD Dışında Farklı Diske Kurmak

CarlosBG

Hectopat
Şimdi dostlar ben oyun kuracağım fakat SSD dışında direkt D diskine oyunu kursam bu gerekli dosyaları SSD'den görür mü? Benim SSD 120 GB ve Windows oraya kurulu ve ben orayı doldurmak istemiyorum.
Şimdi de Fortnite kuracağım ama endişeliyim, bir de Fortnite büyük ya, D diskim 1 TB ve çoğu oyunu direkt kur diyorum D'yi seçip.
Bir oyun değişik bir hata verince korktum, bilmem ne DLL dosyası bulunamadı diyor. İlla SSD'ye mi kurmak lazım? Öyle ise ben Windows'u HDD'ye kurayım.

Ekran Alıntısı5563.PNG
Ekran Alıntısı8585.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ssd ye her oyunu degil, en cok oynadigin veya boyutlarina gore iki oyun kur. Ssd yi doldurma fazla. Geri kalanlari eger orjinalse zaten steamde kurulum yapacagin zaman D yi secersin kurar.
DLL dosyasi ise orjinal oyunun ise steam uzerinden dosyalari dogrula yaparsin eksik olan dosyalar inmis olur sorun ortadan kalkar. Ha oyun korsan ise destek vermiyoruz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı