Oyunların Aniden Kapanma Sorunu

Swandor

Decapat
Merhaba. Bu başlarda az olsa da artık sürekli olmakta. Oyunun ortasında oyun ya aniden kapanıyor ya da crash verıyor. Bilgisayar parçalarım zaten iyi yaklaşık 3-4 ay önce topladım. Isınma sorunu olacağını düşündüm fakat 60-70'C üstüne çıkmıyor. Oynadığım oyunlar Rust, Warframe, PUBG, Shadow of War gibi oyunlar. Oyunları ultra ayarlarda rahatlıkla kasmadan açıyorum fakat sorunu anlamış değilim. Yardımcı olursanız sevinirim. Sistem parçalarım yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu başlarda az olsa da artık sürekli olmakta. Oyunun ortasında oyun ya aniden kapanıyor ya da crash verıyor. Bilgisayar parçalarım zaten iyi yaklaşık 3-4 ay önce topladım. Isınma sorunu olacağını düşündüm fakat 60-70'C üstüne çıkmıyor. Oynadığım oyunlar Rust, Warframe, PUBG, Shadow of War gibi oyunlar. Oyunları ultra ayarlarda rahatlıkla kasmadan açıyorum fakat sorunu anlamış değilim. Yardımcı olursanız sevinirim. Sistem parçalarım yazıyor.
Merhaba bendede öle bi sorun var lütfen çözdüysen bana ulaşır mısın dediğin gibi oluyor

Ekran kartınız veya işlemciniz ısınıyor olabilir genellikle crash hatsı ekran kartı ısınmasından dolayı ekran kartını kapatması sonucu oluşur veya Driver'ler eski veya hatalı yüklendiyese oluşabilir. Ekran kartı ısı degerlerine iyi bakıp ekran kartı driverlerının en güncell surum olduguna dikkat edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı