Oyunu paket olarak alıp ucuza getirmek?

Makaleler
5
Merhaba, ben Outlast 2'yi aldığımı az önceki konumda söylemiştim hangisi önce açılır emin olamadım. Ben bu oyunu alırken bir uyanıklılık yapmak istedim, ve normal 16 TL iken Outlast Triology olarak alıp 14 TL'ye getirdim. Oyun onaylandı, ve indiriyorum şuan. Ama mağazaya geri dönmek istediğimde, cüzdanımdaki para yetersiz hatası aldım, cüzdanımda tam olarak 31 TL vardı. E-posta hesabıma girdim, orada bir hata alamadım, aynı şekilde fatura bildirimi gelmişti. Ne diyorsunuz bu konu hakkında? Teknik olarak korsan sayılmaz :D.

Aslında sapıtma demeyelim de, satış taktiği daha doğru olur. Tek tek almayacağımız oyunları paket halinde bize cazip gösterip aldırıyorlar. Bizimde işimize geliyor tabi ki.😄

Steam seri oyunların çogunda bu indirimi uyguluyor, ben de aynı şekilde aldım 😊

Bunu ilk yapan olmadığıma sevindim doğrusu, peki ben hata almam değil mi? Oyunu indirdim ama daha bir sorun gözükmedi, o uyarıdan başka.

Buna yakin bir olay benim de basima geldi. Surada iletimi okuyabilirsin.

Steam Controller= 55 €
Steam Controller + Deus Ex Oyunu= 39 €

Steam arada sapitabiliyor, bu sapitmayi iyi kullanmak lazim. :)
Aslında iki ürünlü paket daha ucuz değil, bir tek Steam Controller almak daha pahalı. Müşteriyi kandırmak (en iyi tabir bu sanırım) için yapılmış bir şey. Örneğin bir ürünün fiyatı 10₺'dir pek tercih edilmez ancak yanına 15₺ yazıp üstüne çarpı atarsanız daha çok tercih edilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı