Oyunu uzaktan kontrol etmek için yazılım

mimario

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba.

Bir MMORPG oynuyorum. AFK iken yapılabilecek şeyler için bilgisayarı bırakıp, işteyken de erişip arada kontrol ve müdaheleleri yapmak istiyorum. Fakat giriş yaparken erişilen bilgisayardan onay istememesi gerek. Çünkü erişilen PC başında kimse olmayacak. TeamViewer eskiden böyle bir özelliğe sahipti ama ne kadar kurcaladıysam bulamadım. Hesabımla giriş yapıyorum fakat giriş yapıp farklı cihazdan bağlansam bile bağlanmaya çalışınca karşı bilgisayardan onay istiyor. Bu işler için program kullanan var ise yardım istiyorum.

Bu kısacası hile gibi bir şeye giriyor içim sinmese de internette bu tarz programlar var ama her programı indirmeyeceksin ilk başta VirusTotal'de taratacaksın sonra antivirüsler bir şey tespit etmezse behavior kısmına gelip uygulamanın neler yaptığına bakcaksın zararlı bir şey yapıyorsa indirmeyeceksin ve YouTube'den indirceksen bu programları like sayılarına ve yorumlarına iyi bak eğer 1 kişi bile virüs dediyse programa tempkinli yaklaş ve bende Valorant'da bu tarz bir şey denemiştim oto bunny yapmaya yarıyordu ve program açılmadı bildiğiniz açılmadı bunny hop ayarlama gram bir şey gelmedi ve ben her virüslü olabilecek programı açarken görev yöneticisini açık bırakırımeğer menü gelmezse ama uygulama açılırsa hemen kapatayim diye Valorant'da yaparken de aynısı olmuştu dediğim gibi bunny ayarlama menüsü bile gelmemişti ama görev yöneticisinde bir anda downloading and installing diye bir şey açılmıştı halbüki kimse virüs dememişti tempkinli yaklaşmanızda fayda var.
Diğer senaryo olarak da diyelim VirusTotal bir şey demedi behavior sekmesine baktınız şüpheli bir şey yok yeniden yorumlarını kontrol edeceksiniz 1 tane bile virüs diyen varsa dediğim gibi o programa tempkinli yaklaşmada fayda var ve diyelim bir şey olmadı VirusTotal'deki hiçbir antivirüs de bunu tespit etmediyse yine de bilgisayarınızda bir antivirüs programı kurulu olsun ve bu programı yapan kişinin bir Discord hesabı veya sunucusu olmasına dikkat edin ve Discord'unda kaç kişi olduğuna eğer Discord'u veya başka hiçbir şeyi yoksa büyük ihtimalle o dosya virüslüdür ve virüs olma durumunda kendisiyle iletişime geçmenizi istemiyordur diyelim Discord'unda bir sürü adam var hepsinin yorumlarını alın virüs var mı diye eğer herkes yok diyorsa içinizi az da olsa rahat tutabilirsiniz ve bence hiç böyle bir şey yapmanıza gerek yok hem virüs varsa hem oyununuzdan hem de bilgisayarından hatta kredi kartınızdan olabilirsiniz ve hile kullanmak demek Minecraft'da Creative moda geçip elmas bloklardan ev yapmak gibi bir şey ben bu tarz programlara hiç bulaşmanızı önermiyorum ama siz bilirsiniz sizin tercihiniz diyelim bilgisayarınıza bir şey oldu hemen bilgisayarınızı kapatın wifinizi kapatın ve internette bu tarz şeyler yaşayan var mı onların tavsiyelerine bakın ve virüsü kendinizde temizlemeyi deneyin bilgisayarınızı güvenli modda başlatarak örneğin eğer sorunu çözemediyseniz Technopat Sosyal'e yazabilirsiniz yardımcı olacaklardır.

Son düzenleme:
Fps oyunlardaki bunny ile bunun alakası yok. Kaldı ki dediğim işlemi yapan bot programları var. Ben ona bulaşmıyorum bile hiç. 2 saatte bir bağlanıp yapmasını istediğim malzemeleri yenileyeceğim. Bilgisayar başındayken arkaplanda yapılan birşey yaptığım zaten. Virüsle falan konunun ne alakası var? TeamViewer, anydesk gibi bilindik ve yaygın programlar var ama alternatif önerileri için konu açtım buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı