Oyunumu Yorumlar Mısınız?

Ben şimdi ayıptır söylemesi, biraz hileyle uğraşmışlığım var yani :D.Ama şimdi uğraşmıyorum yani hile dediğimde öyle "CS:GO" hilesi filan değil normal bi "Assault Cube" oyununda filan yapmıştım ama gerçekten süperdi "teleport", "hidepeek" filan vardı :D.Ama şimdi bıraktım, ordan fontları tanıyorum.
Yazdıkları not ettim, değiştireceğim bütün tasarımı :D

Muhtemelen sonrasında söveceksiniz ama yorum yapın deyip kaşınmışsınız.
Yazı tipi harfleri daha düzgün olan bir tanesi ile değiştirilebilir.
Sağ üstteki kutularda yazanlar taşmış desek yeridir.
Telefonu kimsenin öyle tuttuğunu sanmıyorum.
Yanınca ana menü ve çıkış seçenekleri var. Farkları nedir?
Duvardaki tuğla diziliminde üst kısım eksik kalmış. Biraz daha büyütüp/küçültüp tam sınıra getirilebilir.
Tavandaki ışık kaynakları merkezinde çok parlak geldi. Korku temalı olduğunu düşünürsek karanlıkta oynamak daha zevkli olacaktır. Bu duruma pek uygun değil bence.
Tuğlalar köşelerde de bir garip durmuş. Duvar genişliğini desene göre ayarlayabilirsiniz.

Bu tip ufak eksiklikler dışında ilk oyun olarak düşünürsek gayet başarılı.

:D Bir sonraki projende daha çok başarılı olacağını biliyorum, inşallah daha iyi tiyolar ile :)
Teşekkürler çalışmaya devam ediyorum :D
Muhtemelen sonrasında söveceksiniz ama yorum yapın deyip kaşınmışsınız.
Yazı tipi harfleri daha düzgün olan bir tanesi ile değiştirilebilir.
Sağ üstteki kutularda yazanlar taşmış desek yeridir.
Telefonu kimsenin öyle tuttuğunu sanmıyorum.
Yanınca ana menü ve çıkış seçenekleri var. Farkları nedir?
Duvardaki tuğla diziliminde üst kısım eksik kalmış. Biraz daha büyütüp/küçültüp tam sınıra getirilebilir.
Tavandaki ışık kaynakları merkezinde çok parlak geldi. Korku temalı olduğunu düşünürsek karanlıkta oynamak daha zevkli olacaktır. Bu duruma pek uygun değil bence.
Tuğlalar köşelerde de bir garip durmuş. Duvar genişliğini desene göre ayarlayabilirsiniz.

Bu tip ufak eksiklikler dışında ilk oyun olarak düşünürsek gayet başarılı.
Hehe zaten hatalarımı görmek için sordum ne sövmesi :D Tasarım konusunda katılıyorum iyi değil. Telefonu öyle tutmasının sebebi başka türlü animasyona oturmaması :D Yanınca Ana menü menüye gidiyor çıkış oyunu kapatıyor. Teşekkürler yorum için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı