P5VD2-MX SE - ASUS ve HD 7850 görüntü vermemesi

Eray Gürbüz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Dün msi hd 7850 ekran kartı aldım. Bu gün elime ulaştı. Sisteme takıyorum güç kablosunuda takıyorum fanlar çalışıyor. Açılma sesi geliyor.Tek sorun ekrana görüntü gelmiyor. No signal yazıyor ekranda. Pc eskidiği için yavaştan toparlayım dedim .İlk ekran kartı aldım.Anakart eski olduğundan dolayı sanırım görüntüyü ekrana iletmiyor. Anakart Asus p5vd2 mx se.İşlemci İntel pentium D 925. Bu sorunun bi çözüm yolu varmı arkadaşlar. Bu arada hdmi ile dvı dan hdmi kablo ile dvı to vga dönüştürücü ile denedim ama hiçbirinde görüntü alamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınızda VIA çipset var görüntü vermemesi normal.
Anakartınızı değiştirmeniz gerekiyor.

Ana kartı değiştirin. İşlemciyi de değiştirin çok eskiler. Ayrıca güç kaynağınız da düşüktür. O kart için yetersizdir. Yazmamışsınız ben tahmin ediyorum. Güç kaynağınızı da yazın.

Merhaba arkadaşlar,
Bir anakart buldum yeni bir konu açmamak için buraya yazıyorum. İntel D945GCCR model bir anakart buldum. Bu anakartı almayı planlıyorum ama aynı sorunu yaşarmıyım? Bu arada power 500w sistem için yeterli gücü veriyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı