P6200 sistem LoL'de FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
1
Arkadaşlar 2 senedir LoL oynuyorum. 3 aydır oynamıyorum bugün indirdim ve en fazla 37 FPS alıyorum. 3 ay önce böyle değildi 60 FPS alıyordum bazen 45 FPS'e düşüyordu.

Şöyle söyleyeyim. Tüm ayarlar en alt seviyede iken 23 FPS, çözünürlük 1024/768'de iken sabit 30 FPS alıyorum. Ama üç ay önce: Tüm ayarlar en alt seviyede çözünürlük 1366/768'de iken 60 FPS alıyordum. Sinir oldum. Neden böyle? Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim:

6 GB RAM (DDR3 1336 MHz)
2 GB Intel HD Graphics ekran kartı.
64 Bit işletim sistemi.
Intel Pentium P6200 5.nesil 2 çekirdek 2 mantıksal işlemci.
320 GB hard disk.
DirectX 12.
Windows 10 Pro (orijinal).

Son düzenleyen: Moderatör:
Detaylı temizlik yapın. Bilgisayarınız minimum sistem gereksinimleri karşılamıyor. LoL gittikçe grafik bakımından iyileşen bir oyun. Artık PC niz kaldırmıyor olması normal olabilir.

Arkadaşlar 2 senedir LoL oynuyorum. 3 aydır oynamıyorum bugün indirdim ve en fazla 37 FPS alıyorum. 3 ay önce böyle değildi 60 FPS alıyordum bazen 45 FPS'e düşüyordu.

Şöyle söyleyeyim. Tüm ayarlar en alt seviyede iken 23 FPS, çözünürlük 1024/768'de iken sabit 30 FPS alıyorum. Ama üç ay önce: Tüm ayarlar en alt seviyede çözünürlük 1366/768'de iken 60 FPS alıyordum. Sinir oldum. Neden böyle? Yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim:

6 GB RAM (ddr3 1336 mhz)
2 GB Intel HD Graphics ekran kartı.
64 Bit işletim sistemi.
Intel Pentium P6200 5.nesil 2 çekirdek 2 mantıksal işlemci.
320 GB hard disk.
DirectX 12.
Windows 10 Pro (orijinal).

Bundan 1 sene önce 130FPS alıyordum şimdi 80e düştü yeni güncellemeler geldiği için FPS düştü onun dışında size FPS arttırmak için bir video yollayabilirim ya da Discord üzerinden yardımcı olabilirim.

Bundan 1 sene önce 130FPS alıyordum şimdi 80e düştü yeni güncellemeler geldiği için FPS düştü onun dışında size FPS arttırmak için bir video yollayabilirim ya da Discord üzerinden yardımcı olabilirim.

Hocam Discord, Instagram kullanmıyorum buraya yollarsanız çok sevinirim.
LoL'e ara sıra küçük güncellemeler getiriliyor fakat eğer PC niz 3 ay boyunca yatmışsa bir format bir de temizlik iyi gelecektir.

Format atılmadı sadece Windows sürümünü güncelledim.

Hocam Discord, Instagram kullanmıyorum buraya yollarsanız çok sevinirim.

Format atılmadı sadece Windows sürümünü güncelledim.

Öncelikle bilgisayarınızın Windows 10 olması sizin için avantaj 1.unlost FPS arttırma rehberi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CS:GO içi ayar gösteriyor orayı atlayabilirsiniz. 2.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı