P8 Lite 2017 için ROM önerisi

T3tracon

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
P8 Lite 2017 için en stabil ROM nedir arkadaşlar? Sizin tecrübeleriniz veya bildiklerinizi paylaşmanız çok yardımcı olacaktır şimdiden teşekkürler. Ben lineage OS 17.1 (android 10) veya aosp (android 10) düşünüyorum. Mümkünse Android 9 üstü ve kişiselleştirebilirliği yüksek olursa çok iyi olacaktır benim için.

Haklısınız hocam ama sormak istediğim bir şey var. Huawei telefonlara root ve TWRP atmanın zor olduğu söyleniyor birkaç yerde (technopat da dahil) ama diğer yandan çatır çatır atanlar da var tıpkı diğer telefonlara atıldığı gibi atılıyor. Sizin bu telefonla ya da Huawei ile bir tecrübeniz oldu mu?

Haklısınız hocam ama sormak istediğim bir şey var. Huawei telefonlara root ve TWRP atmanın zor olduğu söyleniyor birkaç yerde (technopat da dahil) ama diğer yandan çatır çatır atanlar da var tıpkı diğer telefonlara atıldığı gibi atılıyor. Sizin bu telefonla ya da Huawei ile bir tecrübeniz oldu mu?

Huawei kullandın ama ROM falan atmadım ayrıca zor değil sadece biraz karışık gibi bir atanları bende gördüm.

Bu Bootloader kilidi açma zormuş Youttube'da bir video görmüştüm 15TL vererk bir program üzerinden Bootloader kodu alınıyordu.

Geri
Yukarı