P8H61-M LX Sisteme SSD mi Ekran Kartı mı?

uymam

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Memur
2012'den bu yana kullandığım masaüstü bilgisayarım lol oynarken sürekli donup beni oyundan atıyor.

Oyun ayarlarını en düşük seviyelerde kullanmama rağmen hem de.

Anakartım Asus p8h61-m lx h61
Ekran kartım inno3 Nvidia 250 gts 1Gb 256 bit
Ram 4 gb Kingston
Psu mu gpu mu adını unuttum max 350 watt

Ram'i düzgün takmadan çalıştırarak anakartı yaktım. (Elime sağlık.)

İlk sorum, öncelikle yine aynı anakartı mı almalıyım yoksa başka bir anakartta alabilir miyim?

Gelelim asıl soruma. Oyundaki performansımı arttırmak için pc'nin kasılmaması için sizce yeni bir ekran kartı mı almalıyım yoksa ssd mi almalıyım?

Oyunun yavaş yüklenmesi benim için sorun değil. Zaten yavaşta degil bence ama bugün anakart degistirmek için gittiğim serviste bana ekran kartın iyi, bence ssd takalım bilgisayarın hızlansın dedi. Ben ektan karti konusunda ısrarcıyım ama emin de değilim. Siz ne tavsiye edersiniz? Ekran kartı derseniz tavsiye alabilirim. Ayrica ekran kartı alırsam sadece oyun için kullandığım için Amd düşünüyorum. Ne yapayım? Yardım ve düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler. Bu arada anakart dahil bütçem max 500 tl. İlk konum. Şimdiden teşekkürler.

Minimum & Önerilen Sistem Gereksinimleri Üstteki link bu oyunun sistem gereksinimleri.
Benim pc 3.1 ghz
Windows 10 yüklü. Windows 7 vardı 10 a yukselttim. Tüm guncellemeleri mi yaptım. Sorunumun donanımsal olduğünü düşündüğüm için böyle bir arayışa girdim. Teşekkürler.

Bu konuda fikri olan yok mu?

Konuyu yanlış yere mi yazdım acaba komse cevaplamamış

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı