Packard Bell EasyNote TE69HW Ekran Kartı Sorunu

Recep_Cetin

Hectopat
Daha fazla  
Packard Bell easynote te69hw adlı notebook bilgisayarım var.

Ancak çift ekran kartı oldugu icin tabi birde ben degistirmeyi bilmedigim icin kaldırabilecegi oyunlarda kasıyor ve intel ekran kartını kullanıyor. Ben amd radeon graphics hd 8750m ekran kartımı kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilecegim hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Ekran Görüntüsü (43).png
Ekran Görüntüsü (44).png
Ekran Görüntüsü (45).png

:Teşekkürler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bilgisayar bende de var hatta bununla ilgili bir başlık da açtım kimse yanıtlamadı. ekran kartları arasında manuel geçiş nasıl yapılıyor bilmiyorum, win10 kurup güncel amd driverlarını yükleyince bilgisayar çöküyor format atmadan düzelmiyor. güncel sürücüleri kuramadığım için win10 üzerinde windows update ne kurarsa onla kullanıyorum. Ancak oyuna giriş yapınca otomatik olarak harici ekran kartına geçiyor sanıyorum ki csgo, pubg falan oynayabiliyorum. intel ekran kartını kullanıyor olsa oyunlar hiç açılmazdı sanırım.

Aynı bilgisayar bende de var hatta bununla ilgili bir başlık da açtım kimse yanıtlamadı. ekran kartları arasında manuel geçiş nasıl yapılıyor bilmiyorum, win10 kurup güncel amd driverlarını yükleyince bilgisayar çöküyor format atmadan düzelmiyor. güncel sürücüleri kuramadığım için win10 üzerinde windows update ne kurarsa onla kullanıyorum. Ancak oyuna giriş yapınca otomatik olarak harici ekran kartına geçiyor sanıyorum ki csgo, pubg falan oynayabiliyorum. intel ekran kartını kullanıyor olsa oyunlar hiç açılmazdı sanırım.
oyunlar açılırdı ama bi düşün 2 gb ekran kartından 200 mb a iniyor fps farkı çok olur sen bi inteli devre dışı bırakıp oyuna girmeyi dene

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı