Packard Bell EasyNote TS11-HR-712TK Çift Ekran Kartının Faydaları

Mütekellim

Hectopat
Daha fazla  
Sistem içinde çift ekran kartı görünüyor (İntel Grafik Ekran, NVIDIA). Bunun faydası nedir? Naçizane, GeForce GT 630M olan kartın kullanıldığını zannetmiyorum ya da yanılıyorum. Zira “3D ayarlarının yönetilmesi” başlığı altında herhangi bir oyun için bu kart devreye girsin şeklinde özel seçim yaptığım zaman “Erişim reddedildi. Seçilen ayarlar sisteminize uygulanamadı” uyarısı geliyor. Bu kartlardan en fazla nasıl yararlanabilirim?

Dosya Ekleri

• Report.txt
    505,5 KB · Görüntüleme: 109
Son düzenleyen: Moderatör:
2 türlü grafik işlemci var. Birincisi işlemciye gömülü olan ve harici ekran kartından daha güçsüz olan genellikle giriş seviyesi veya zorlarsak orta seviyeli oyunları oynatabilen grafik işlemcidir. İkincisi harici ekran kartı bu da işlemcideki gömülü olandan çok daha güçlü olup asıl oyunlar da veya grafik işlemelerde işimize yarayan kartdır. İkisini aynı anda kullanamazsınız. Eğer ekstra bir güç tasarrufu gerekmiyorsa performans için harici olan ekran kartınızı yani 630M'i kullanmanız gerek.
Bu arada o hatanın sebebini bilmiyorum fakat ekran kartı sürücülerimi temiz bir şekilde silip sıfırdan baştan yüklemeniz hatayı çözebilir.

Harici ekran kartı, oyuna vb girince otomatikmen devreye giriyor olması lazım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı