Packard Bell TE69 HW 611TK Performans Sorunu

hakan koç

Hectopat
Daha fazla  
Packard Bell TE69 HW 611TK laptopum ile ilgili sorunum var. Bu bilgisayarda Intel i5 4200U CPU ve HD4400 + AMD Radeon HD8750M olmak üzere 2 GPU bulunuyor. Ayrıca 8 GB DDR3L RAM bulunmakta. Bu laptop GTA: SA, CS1.6 gibi oyunları bile açamıyor. Bu bana oldukça tuhaf geliyor çünkü aynı sistemi kullanan başka insanlar Battlefield 1'i bile düşük ayarlarda oynayabiliyorlar. Ayrıca bilgisayarımın ekran kartını veya işlemcisini değiştirebilme şansım var mı?

Packard Bell TE69 HW 611TK laptopum ile ilgili sorunum var. Bu bilgisayarda Intel i5 4200U CPU ve HD4400 + AMD Radeon HD8750M olmak üzere 2 GPU bulunuyor. Ayrıca 8 GB DDR3L RAM bulunmakta. Bu laptop GTA: SA, CS1.6 gibi oyunları bile açamıyor. Bu bana oldukça tuhaf geliyor çünkü aynı sistemi kullanan başka insanlar Battlefield 1'i bile düşük ayarlarda oynayabiliyorlar. Ayrıca bilgisayarımın ekran kartını veya işlemcisini değiştirebilme şansım var mı?
Muhtemelen Intel HD GPU ayarlı internette kısa bir araştırma ile diğer ekran kartına geçebilirsiniz oyunlarda iken çok basit ama unuttum.

masaüstüne sağ tıklayınca tek AMD Radeon Settings çıkıyor oda bu acaba burdan mı yapıcam biraz yardımcı olabilirsen çok sevinirim bayadır uğraşıyorum

Dosya Ekleri

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 84
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı