Pahalı kartı olan Steam oyunları

Unturned'e bakmanı tavsiye ederim oyunun kartları bayağı iyi fiyattan gidiyor ayrıca ücretsiz.
Ücretsiz oyunlardan kart düşmüyor. Oyunun kartları var fakat düşürülmüyor, düşürülse örneğin 100 saati aşkın Business Tour oynadım, düşerdi. Ayrıca rozetler sayfasına girip bakarsan kart hakkınız kalmadı yazdığını görürsün.

Ücretsiz oyunlardan kart düşmüyor. Oyunun kartları var fakat düşürülmüyor, düşürülse örneğin 100 saati aşkın business tour oynadım, düşerdi. Ayrıca rozetler sayfasına girip bakarsan kart hakkınız kalmadı yazdığını görürsün.

Az önce 2 saattir oynadım unturnetten 30 krşluk kart düşürüp sattım.
Çok az ihtimal var.
O zaman CS oynasın kasa falan satsın arkadaş.
Nasıl oldunu sor.

Son düzenleme:
Idle Master indirdim kart düşürme amacıyla fakat oyunlarımda çok kart hakkım kalmamış, 6 oyunda kalmış. Şöyle bildiğiniz Max 50 kuruşluk ya da bedava olan pahalı kart ve arka plan çıkarma olasılığı olan oyunlar biliyor musunuz?
Hem ben hem sizler yararlanabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Ben parlak kart düşürdüm zup serisinden satılmıyor.

Hocam Idle Master ile Steam hesabını nasıl bağladın? Ben bir türlü oturum açamadım da.
Hocam konuyu "birazcık" uyandırır gibi olucam da bu videodan yardım alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı