Paladins karakter seçiminde kalıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ByKurnaz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir türlü anlam veremedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Paladins'e giriyoruz 2 kişi 3 4 maç oynuyoruz ve tekrar girdiğimiz maçta karakter seçtikden sonra oyuncuların hangi karakterleri seçtiği kart gözüküyor ondan sonra da oyunun gelmesi gerekiyor ama o karakter kartlarında kalıyor ve karakter seçimine tekrar atıyor bizi ve hiçbir şeye tıklıyamıyoruz. Oyunu kapatıp açıyoruz ilk map yükleniyor gibi gösteriyor sonra lobiye atıyor yine hiçbir şeye tıklıyamıyoruz ve 2 saat civarı geçtikten sonra oyuna girince kendi kendine düzelmiş oluyor. Her 4-5 maça 2 saat beklemek zorunda kalıyoruz. Çözüm bulabilen biri varsa veya böyle bir şey yaşayan lütfen yardımcı olsun.

(Fotoğraftakiler gibi ilk harita yükleniyor gibi gözüküyor sonra lobiye atıyor)

Dosya Ekleri

• zzz.png
    zzz.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 22
  • DSADA.png
    DSADA.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir türlü anlam veremedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Paladins'e giriyoruz 2 kişi 3 4 maç oynuyoruz ve tekrar girdiğimiz maçta karakter seçtikden sonra oyuncuların hangi karakterleri seçtiği kart gözüküyor ondan sonra da oyunun gelmesi gerekiyor ama o karakter kartlarında kalıyor ve karakter seçimine tekrar atıyor bizi ve hiçbir şeye tıklıyamıyoruz. Oyunu kapatıp açıyoruz ilk map yükleniyor gibi gösteriyor sonra lobiye atıyor yine hiçbir şeye tıklıyamıyoruz ve 2 saat civarı geçtikten sonra oyuna girince kendi kendine düzelmiş oluyor. Her 4-5 maça 2 saat beklemek zorunda kalıyoruz. Çözüm bulabilen biri varsa veya böyle bir şey yaşayan lütfen yardımcı olsun.

(Fotoğraftakiler gibi ilk harita yükleniyor gibi gözüküyor sonra lobiye atıyor)
Merhabalar hocam acaba çözüm buldunuz mu hataya? Bende de aynı hata var da.

Yeni konular

Geri
Yukarı