Palit RTX 2060 Dual nasıldır?

Aberforth.

Hectopat
Daha yeni 3180 TL'ye sipariş verdim fakat eski konularda falan bakınca fark ettim arka plakası bile yok ekran kartında. YouTube'da bir Allah'ın kulu test etmemiş. Sorum şudur ki kullanan varsa ortalama kaç derecede çalışıyor? 2. olarak bu kart uzun vadede sıkıntı çıkarır mı? Kasam Corsair Carbide Spec Delta.

Güzel bir tercih. Merak etmeyin sıkıntı çıkarmaz. Kaliteli bir marka.
Ayrıca nasıl test etmez? Bak bakalım kim test etmiş.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu 2060 Super olsa da kart modelleri aynı olduğu için aynı inceleme gibi görebiliriz.

Palit kaliteli markadır. Üzmez. Rahat olun.

Bende Palit 2060 dual oc var ilk önce sorunlu geldi garantiye gönderdim değiştirdiler 2. gönderdiklerinde aşırı düşük bir performans verdi gta 5 orta ayar 30fps (oyun orjinal ve hiçbir mod yok)

Bende Palit 2060 Dual OC var ilk önce sorunlu geldi garantiye gönderdim değiştirdiler 2. gönderdiklerinde aşırı düşük bir performans verdi GTA 5 orta ayar 30FPS (oyun orijinal ve hiçbir mod yok)

Şansızlık olmuş dostum. Bendekinde ne bir sorun ne bir ısınma vardı 70 dereceyi geçmiyordu. Şimdi onu sattım Gigabyte Gaming OC 3060 geçtim o yüzden sorununu bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı