Palit RTX 3060 alınır mı?

KrisaF

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi geceler herkese elimdeki RTX 2060'ı satıp 3060'a gecmeye karar vermiştim. Palit markasının RTX 3060'ını alacağım ama backplatesi plastik erime veya bir sorun çıkarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Palit iyi markadır. Şuan ben 3080Ti'ını kullanıyorum. Malzeme olarak güzel iş çıkartıyorlar ancak fan yapısını hiç beğenmiyorum. Gereksiz gürültülü çalışıyor fanları. Sesten rahatsız oluyorsanız hiç bulaşmayın derim.

Ayrıca 2060'dan 3060'a geçmek pek de mantıklı değil. Aralarında %10 kadar bir fark var. Geçme imkanınız varsa 3070 gibi kartlara geçmeyi planlayın ya da 2060'da kalın.

3060 yerine bu ekran kartını alabilirsiniz.

Teşekkür ederim ama AMD bakmıyorum.

Palit iyi markadır. Şu an ben 3080 Ti'ını kullanıyorum. Malzeme olarak güzel iş çıkartıyorlar ancak fan yapısını hiç beğenmiyorum. Gereksiz gürültülü çalışıyor fanları. Sesten rahatsız oluyorsanız hiç bulaşmayın derim.

Ayrıca 2060'dan 3060'a geçmek pek de mantıklı değil. Aralarında %10 kadar bir fark var. Geçme imkanınız varsa 3070 gibi kartlara geçmeyi planlayın ya da 2060'da kalın.

Hocam haklısınız aralarında cok az fark var VRAM'den dolayı geçiş yapıyorum 3070 alırsam işlemci yükseltemem hocam.

Geri
Yukarı