Palit RTX 4070 alınır mı?

onur erol duman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba yakın zamanda İtalya'ya gideceğim. Linkteki ürünü Amazon'dan almayı düşünüyorum KDV iadesiyle birlikte 597 euro civarı bir şeye geliyor. Sizce değer mi?

Merhaba yakın zamanda İtalya'ya gideceğim. Linkteki ürünü Amazon'dan almayı düşünüyorum KDV iadesiyle birlikte 597 euro civarı bir şeye geliyor. Sizce değer mi?

Burada da aynı fıyat?

Gainward iyi bir markamı bilmiyorum aralarında segment farkı varmış gibi geldi.

Gainward Palit'in markası zaten, ucuz olanı alabilirsin.

Yani şunu demek istiyorum birisi 2 fanlı en basit modeli aynı fiyata İtalya'dan alacağım modeli almak daha mantıklı değil mi soğutma vb konularda illaki performans farkı vardır diye düşünüyorum.

Gainward, Palit'e ait bir firma ama evet dediginiz gibi arada model farki var.

Gaming Pro Palit'in GameRock'tan sonra gelen model serisi, ghost ise giris seviye ve sıcak calisiyor 4070'te.

Siz olsanız hangisini alırdınız. Yani Türkiye'den baktım 23 24 bin TL'den başlıyor 4070'ler mantıklı değil mi almak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…