Palit RTX3050 Dual alınır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
en sonda gösteriyor sıcaklıkları falan zotacın mhzzi düsuk oldugu icin hem az guc tuketiyor hem en sezsiz hem en soğuk mesela mhzsine göre yorun yap.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
en sonda gösteriyor sıcaklıkları falan Zotac'ın mhzzi düsuk oldugu icin hem az guc tuketiyor hem en sezsiz hem en soğuk mesela MHz'sine göre yorun yap.

Sence alınır mı GameGaraj'daki sistemler?

Ülkecek bu tarz bilgisayarlar alınca yıllarca haşatı çıkana kadar kullanıyoruz. Bunun yerine 2k ekleyip bunlar alınabilir. Ben öyle yapmaya çalışırdım.

Ülkecek bu tarz bilgisayarlar alınca yıllarca haşatı çıkana kadar kullanıyoruz. Bunun yerine 2K ekleyip bunlar alınabilir. Ben öyle yapmaya çalışırdım.

Maalesef o kadar bütçem yok en fazla 12K verebilirim. 12K civarında önerdiğiniz bir sistem var mıdır?

Bu videoda Palit 3050 Dual'in performansı güzel gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı