Palme AYT fizik konu anlatımlı kitabı alınır mı?

Bence çok pahalı hocam. 3D AYT Fizik alınabilir. Biraz zor bir kitaptır ancak Palme ile arasında pek zorluk farkı olduğunu düşünmüyorum.

Konu anlatımını da Youtube'daki kanallardan dinlemeniz bence daha verimli olur. Şahsen Fizik gibi bir derste konu anlatımlı kitap almayı mantıklı bulmuyorum.

Bence çok pahalı hocam. 3D AYT fizik alınabilir. Biraz zor bir kitaptır ancak palme ile arasında pek zorluk farkı olduğunu düşünmüyorum.

Konu anlatımını da YouTube'daki kanallardan dinlemeniz bence daha verimli olur. Şahsen fizik gibi bir derste konu anlatımlı kitap almayı mantıklı bulmuyorum.

Haklısın kendim not tutsam daha iyi AYT fizik için. Sence geometri için de konu anlatımı alayım mı yoksa yine kendim mi not tutayım hangisini önerirsin?

Haklısın kendim not tutsam daha iyi AYT fizik için. Sence geometri için de konu anlatımı alayım mı yoksa yine kendim mi not tutayım hangisini önerirsin?

İsterseniz not tutun, isterseniz de video izleyin. Yeter ki soru çözün hocam. Fizik dersi ancak bu şekilde oturur.

Bence hiçbir sayısal derste "konu anlatımı" tercih edilmemeli. Çünkü soru çözmeden konunun kafaya oturduğunu düşünmüyorum. Tabii bu kendi fikrim.

Geometri için güzel bir test kitabı, konu anlatımı için ise YouTube'dan Kenan Kara'nın geometri konu anlatım videoları izlenebilir. Geometri not defterin olsa fena olmaz. Sorun yaşadığında açıp bakarsın. İşini kolaylaştırır.

Yeni konular

Geri
Yukarı