Panel kullandım, sıkıntı olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç bir şey olmaz. Kişisel bilgilerimiz canı isteyen herkesin elinde zaten. Eğer bu duruma karşı ilgili makamların elle tutulur bir tavrı olsa idi her gün haberlerde, sitelerde..vs tutuklanma veya çete çökertme türünde haberleri duyardık. O yüzden keyfinize bakın, bir daha uğraşmayın yeter.

Bu senin ne yönde hareket edeceğine bağlı. Kullanmaya devam edersen başın ağrıyacak. Kullanmaya devam etmezsen, biri açtığın bu konuyu şikayet etmediği sürece bir şey olmayacak. Bununla ilgili Türk ceza kanununda kesin hüküm var. Yaptığın eyleme göre suçların tek tek sayılır ve cezaların katlanarak artar.

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımda panel gördüm ne olduğuna baktım sonra DC'den girebileceğimi öğrendim ve girdim denemek için için bir arkadaşıma baktım sıkıntı olur mu? Korkuyorum şimdi IP sıfırlasam olur mu? Acaba yardım edin.

Arkadaşınızı ihbar edin 👍 onun dışında sorun yok.

Bir şey olacağını sanmıyorum herkeste var zaten veriler. Siber şubenin umursadığını sanmıyorum panelcileri, hangi biriyle uğraşsınlar. İşi ticarete dökenlere bakıyorlardır.

Şu an açtığın bu konu suç işlediğinin bir ispati kendi ayağına sıkmak buna denir işte 😉

Merhaba arkadaşlar. Bir arkadaşımda panel gördüm ne olduğuna baktım sonra DC'den girebileceğimi öğrendim ve girdim denemek için için bir arkadaşıma baktım sıkıntı olur mu? Korkuyorum şimdi IP sıfırlasam olur mu? Acaba yardım edin.

Kullanmaktansa yayımlamak daha tehlikeli geçen sene aşırı uğraşıyordum, sıkıcı geldi saldım.

Hocam sana ihbarı bir çaksam sabah karakoldasın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı