Panel ve kimlik bilgileriyle tehdit eden birisine ne yapılabilir?

umut.3264

Picopat
Daha fazla  
Discord'da birisiyle tanışmıştım. Yani Discord'da değil oyunda neyse bayağı bir konuştuk falan sonra ateist olduğunu öğrendim. Allah'a küfür ediyor Atatürk'e de ediyor. İşte ben etme dedim bak şikayet ederim dedim, beni sonradan senin Gmail'ini bulup oradan da telefon numarandan TC'ni ve tüm bilgilerini yayarım deyip panel kullanıyorum dedi ve beni tehdit etti. Şikayet edebilir miyim?

Discord'da birisiyle tanışmıştım. Yani Discord'da değil oyunda neyse bayağı bir konuştuk falan sonra ateist olduğunu öğrendim. Allah'a küfür ediyor Atatürk'e de ediyor. İşte ben etme dedim bak şikayet ederim dedim, beni sonradan senin Gmail'ini bulup oradan da telefon numarandan T.C.'ni ve tüm bilgilerini yayarım deyip panel kullanıyorum dedi ve beni tehdit etti. Şikayet edebilir miyim?

Edersin etmesine de kanıt sunman lazım yazılı ya da sesli bir kanıtın olsaydı keşke.

Bu konuşmaların kaydı ya da delili var ise şikayet edebilirsin ve güzel sonuçlar elde edersin ama bir 'kanıt' yok ise maalesef sonuçsuz kalır.

Discord'da birisiyle tanışmıştım. Yani Discord'da değil oyunda neyse bayağı bir konuştuk falan sonra ateist olduğunu öğrendim. Allah'a küfür ediyor Atatürk'e de ediyor. İşte ben etme dedim bak şikayet ederim dedim, beni sonradan senin Gmail'ini bulup oradan da telefon numarandan TC'ni ve tüm bilgilerini yayarım deyip panel kullanıyorum dedi ve beni tehdit etti. Şikayet edebilir miyim?
Hiç bir şey yapamaz. Korkmayın boşuna.
Okuldan kaçıp discordda babalık taslıyor.

Sözde Hacker'lar :D Windows'u formatla desen bir şey yapamayan pısırıkların teki engelle geç. Olabildiğince anonim ol Discord'da.

Hem tekinsiz sunuculara, ortamlara girmemeye çalış hem de sunucularda uzun süre konuşmadığın kişilerle özele girmemeye çalış. Hiçbir şey yapamaz kafan rahat olsun. Discord'a şikayet et ve engelle kendisini. Polise şikayet etsen bile Discord'u gram anlamayıp ilgilenmeyeceklerini düşünüyorum.

Geri
Yukarı