Pansiyon yemeklerine cinsellik azaltıcı ilaç katıyorlar mıdır?

bepo-ms

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ankara Bahçelievler'de bir lisede yatılı olarak kalıyorum. Bir arkadaş bana böyle birşey yaptıklarını söyledi. Ben normalde farketmemiştim ama bir düşününce sanki bir değişiklik var gibi geldi. Sizce bu ne kadar doğrudur?

Yatılı okular da ve askerde koyduklarını duymuştum.

Böyle bir şeye hakları var mı ki? Askerde koyarlar kesin de yatılı okulda hiç bilgilendirme yapılmadan gizliden böyle birşey yapmaları bence çok yanlış. Kanunen bir dayanağı var mı? Kesinlikle böyle şeyleri kabul edemem ben.

Hocam öyle gibi mi hissediyorsun yoksa psikolojik veya artık olgunlaşıyor olabilir misin? Garip bir cümle oldu.

O maddeye şap diyorlar. Lisedeyken bizede aynısını diyolardı. Ama sanmıyorum. Bende yatılı kaldım . Hiç problem yaşamadım

Hocam öyle gibi mi hissediyorsun yoksa psikolojik veya artık olgunlaşıyor olabilir misin? Garip bir cümle oldu.

Hocam ben yaklaşık 1.5 aydır yurtta kalıyorum. Şimdiki durumumu 2 ay öncekiyle karşılaştırdığımda kesinlikle arada fark var. 2 ayda o kadar olgunlaşacağımı sanmıyorum. Sizce bu yüzden mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…