Panzoid Sitesi Açılmıyor

Long & Short

Hectopat
Arkadaşlar youtube kanalım için geçici intro yapmak istiyorum 1 hafta içinde kendim intro yapacağım sıfırdan. Belki bilirsiniz panzoid.com sitesinden kolayca intro hazırlanabiliyor.

Ancak evdeki 2 bilgisayardan da panzoide giriş yapamıyorum. VPN ile giriş yapsam dahi banner vb. yapabilirken intro yapamıyorum. Sorun çözümü hakkında bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar youtube kanalım için geçici intro yapmak istiyorum 1 hafta içinde kendim intro yapacağım sıfırdan. Belki bilirsiniz panzoid.com sitesinden kolayca intro hazırlanabiliyor.

Ancak evdeki 2 bilgisayardan da panzoide giriş yapamıyorum. VPN ile giriş yapsam dahi banner vb. yapabilirken intro yapamıyorum. Sorun çözümü hakkında bilgisi olanlar yazarsa çok sevinirim.
Çok garip ben şuanda denedim girebiliyorum.

Son düzenleme:
Çok garip ben şuanda denedim girebiliyorum.
Tarayıcılarda kullandığın eklentileri kaldırın.
Bazı reklam engelleyici vb. eklentiler sitelerde sorun çıkarabiliyor.

Tarayıcının geçmişini temizleyin.
Chrome tarama geçmişinizi silme - Android - Google Chrome Yardım

Ayriyeten kullandığın tarayıcı güncel değil.
Google Chrome'u güncelleme - Bilgisayar - Google Chrome Yardım

En son bağlantıdaki yazılım ile İnternet onarımı yapın.
Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı
Dns adresini değiştirip girin sitelere girmek için vpn kullanmanıza gerek yok.

Arkadaşlar hepsini yaptım olmadı.
Complete Repair 5 için denedim ama bazı şeylere X (error işareti) göründü yanlarında.

Lütfen çok önemli benim için yardım lazım.
Güncel.
Arkadaşlar konu güncel kendime nasıl kolay bir şekilde intro yaparım bu site açılmayacak sanırım.
@Recep Baltaş @Ali Güngör @Jira abi bunun bir çözümü var mı veya nasıl kolay intro yaparım ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı