Papara, AHBAP'a 2.5 Milyon TL Bağış Yaptı!

Makaleler
49
Papara, Türkiye'de gerçekleşen depremler için AHBAP derneğine 2.5 Milyon TL bağış yaptı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
https://twitter.com/x/status/1622650049191616512

Eğe Papara kullanıcısıysanız Papara uygulaması üzerinden AHBAP derneğine bağışta bulunabilirsiniz.

Papara'nın bunu yapması güzel bir hareket.

Bu zamana kadar kullanıcıları çok güzel bir şekilde çektiler, şu an bu sayede yüksek miktarda bağış yapabiliyorlar.

Aslında insanlara bakmak bence daha mantıklı yani büyük şirket bence gayet normal ama gönül isterdi ki kamyonla su ve erzak getiren kişilerde olsun.

Bu zamana kadar kullanıcıları çok güzel bir şekilde çektiler, şu an bu sayede yüksek miktarda bağış yapabiliyorlar.

İnsanların iyilik yaparak gönüllerini kazanıyor demek istemiştim ticari bir anlamda değil. Zaten bende Papara kullanıyorum.

TFF 20 milyon TL bağışladı onu da söyleyelim. Azerbaycan 370 İngiltere'de 80 kişi gönderiyordu galiba.
80 Yerine 76 olması lazım. NTV'de görmüştüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…