Papara alınmalı mı?

Şifremi unuttum diyerek epostanı girip sıfırlar mısın?
Hocam şimdi buldum 2017 yılında kayıt olmuşum ben zaten buraya hatırladım neden kayıt olduğumu ancak epostama gelen maile tıklıyorum şifre yazma kısmına geliyorum ne yazarsam anında siliniyor işlem yapamıyorum sebebi nedir?

Şifre sadece rakamlardan oluşmalıdır harf yazamazsın.
Ha tamamdır sağ olun deniyorum tekrar.
Şifre sadece rakamlardan oluşmalıdır harf yazamazsın.
Şuan hesabıma giriş yaptım teşekkür ederim en yakın zamanda da Lite kart alıp kullanmaya başlayacağım çok eskiden 2017'de Papara hesap açanlara 10 TL veriyor diye bir Clash Royale yayıncısı sayesinde hesap açmıştım sonra da pek ilgi duymayıp işime bakmıştım o zaman 6. sınıfa gidiyordum oda ayrı tabii bir an adıma hesap açıldı sandım.
@MükreminT hocam kusura bakmayın fazla rahatsız ettim sizi ancak bir şey soracağım şimdi aylık kart ücreti denen şey 2019 da sonlandırılmış gözüküyor Papara'da ben 2017 de kayıt olmuşum herhangi bir borç vs. durumu olmuş mudur? Uygulamada herhangi bir şey gözükmüyor zaten kart eklememiştim hiç sadece üye olmuştum uygulamaya.

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın fazla rahatsız ettim sizi ancak bir şey soracağım şimdi aylık kart ücreti denen şey 2019 da sonlandırılmış gözüküyor Papara'da ben 2017 de kayıt olmuşum herhangi bir borç vs. durumu olmuş mudur? Uygulamada herhangi bir şey gözükmüyor zaten kart eklememiştim hiç sadece üye olmuştum uygulamaya.

Herhangi bir ücret kesimi yok olmaz istediğiniz zaman kayıt olun borç durumuda olmaz merak etmeyin kartınızı alın tanımlayıp kullanmaya başlayın.

Herhangi bir sabit ücret kesmediği için Ininal'den iyi bence. Tabi kullanılan platform ve yapılan alışverişlere göre her kartın sağladığı faydalar var.

Arkadaşlar ben yıllardır ininal kullanıcısıyım Papara çok övülüyor sizce Papara'ya geçmeli miyim? Aynı zamanda aklımda birkaç soru var:
1-Papara kart borç yapıyor mu? Yani çaldırma vs. durumlarında borçlanmak istemem açıkçası içine para yatırıp kullanmak istiyorum.
2-Papara'nın Ininal'a göre farkları nelerdir?
3-Mesela ben Ininal'da istediğim zaman bir sanal kart açıp o karttan mesela geçen bedava Nitro çekmiştim sonra kartı kapatıyorum aynısını Papara'da yapmak mümkün mü?
1- Papara kart borç yapmaz. Aynı ininal ve tosla gibidir. Banka kartı mantığında çalışır.
2- İşlem ücretleri uygulanmaz ve kart oluşturma konusunda özgür tutar. CashBack programı sayesinde de iyi tasarruf etmene olarak tanır.
3- O yaptığın biraz yasadışı. Zaten aldığın nitro kısa süre içinde iptal edilir. Denemedim fakat yapmanı önermiyorum.
Paparayı 2 seneye yakın zamandır kullanıyorum tavsiye ederim. Bir çok ön ödemeli kart uygulaması kullandım aralarından en beğendiğim ve aktif olarak halen kullanmaya devam ettiğim Papara'dır.
Bu gibi soruları sormak için Papara Topluluk da var bu arada. Orası da aklında olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı