Papara benzer kart önerisi

Merhaba arkadaşlar önceden ben 18 yaşımda değilim o yüzden Papara veli onayı istediği için kullanamamıştım ama sonradan abimin Papara hesabını kullanmaya başladım ama bazı nedenlerden dolayı artık abimin de Papara hesabını kullanmayı bıraktım acaba Papara gibi transfer ücreti kesmeyen kullanım ücreti kesmeyen Akbank gibi bir bankaya para yatırdığımızda ücret kesmeyen kartı kaybettiğimizde bakiyenin hesapta kaldığı kart var mı?

Yasal düzenlemeler sonrasında veli iznini Papara alternatifleri de isteyecektir.

Velim iizn vermiyor verse bile ben bir mallık yapıp eski mavi kimlik ile hesap açtım NFC ile dğeil o yüzden veli onayı yapsma bile sözleşmeli olamam.

Bu durum biraz kötü olmuş ama Papara çekimi dışında çok da bir zorluğu yok aslında tabii kendi adınıza ait normal bir bankada hesabınız yoksa.

Alternatif olarak Nays önerebilirim o da veli izni istiyor ve fiziksel bir karta sahip değil ancak NFC özelliği mevcut. Telefonunuz NFC destekliyorsa POS cihazlarında telefonla ödeme yapabilirsiniz. Kartlı olarak Tosla'da önerebilirdim ama o da kullanım ücret kesmeye başlamış 🤷‍♂️

Yeni konular

Geri
Yukarı