Papara Black Card alınır mı?

Terminator_3420

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi kurye kartı getirdiğinde imza atmam lazım değil mi? Ve D&R'da satılanın farkı ne?

Son düzenleyen: Moderatör:
D&R'da satılanın farkını şuan hatırlamıyorum ama Papara'nın uygulamasında kartıların açıklamaları var. 2. olarak kurye kimliğinizi isteyecek teyit etmek için ardından imza atacaksınız. Son olarak Paparayı alın hocam. Hiç düşünmeyin bile.

Tamam. Kurye ile gelen daha iyi diyorsunuz.

Tamam. Kurye ile gelen daha iyi diyorsunuz.
Evet, Black card en iyisi. Ayrıca belirteyim; her ay en fazla 5 kez 'ücretsiz' para yatırma hakkınız var. 5.den sonra belli bir miktar kesinti yapıyor. Şuana kadar başka eksisini görmedim.

Evet, Black Card en iyisi. Ayrıca belirteyim; her ay en fazla 5 kez 'ücretsiz' para yatırma hakkınız var. 5.den sonra belli bir miktar kesinti yapıyor. Şu ana kadar başka eksisini görmedim.

Peki. Black Card kaç günde geliyor?

Peki. Black Card kaç günde geliyor?
Dostum bana 1 hafta da geldi. Ama bulunduğun il ve AGT kuryede ki çalışan arkadaşlara göre değişen bir durum. Bilindik bir yerde oturuyorsanız maksimum 1.5 hafta diyebilirim.

D&R gibi yerler de satılan kart lite olanı. Black olanına göre bazı özellikleri yok. Black adamdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…