Papara Black Card EFT yapmak

Devilcry1105

Hectopat
Merhaba, Papara Black Card siparişi verdim basılmasını onayladılar ancak kullanan bir iki arkadaşımdan EFT olmadığını öğrendim. Tatilde kullanmak için çıkarmak istedim ancak babam bana para gönderemiyecek mi şimdi? Bunun bir çözümü falan var mıdır yani biliyorum benim hatam önce araştırmam lazımdı ama araştırsam bile en fazla ininal alırdım onu da daha önce hesap açıp kapattığım için şu an açamıyorum.

Papara'da sadece sizin T.C. kimlik numaranız ile kayıtlı olan bir hesaptan para alabilirsiniz. Kısacası babanızdan alamazsınız. Babanızda papara hesabı açıp yaparsa olabilir.

Papara'da sadece sizin T.C. kimlik numaranız ile kayıtlı olan bir hesaptan para alabilirsiniz. Kısacası babanızdan alamazsınız. Babanızda papara hesabı açıp yaparsa olabilir.
Cevabınız için teşekkür ederim ancak bir sorum daha var, 18 yaş altına önerebileceğiniz bir banka kartı var mı? Örneğin ilk imza için ne düşünüyorsunuz? 1 yıl kaldı ama tatile gideceğim için acil gerekiyor.

Cevabınız için teşekkür ederim ancak bir sorum daha var, 18 yaş altına önerebileceğiniz bir banka kartı var mı? Örneğin ilk imza için ne düşünüyorsunuz? 1 yıl kaldı ama tatile gideceğim için acil gerekiyor.
Akbank, Garanti veya Yapı Kredi bankasını tercih edebilirsiniz. Veliniz ile birlikte istediğiniz bankanın şubesine gitmeniz gerekiyor (Yapı Kredi 2 veliyi de istiyor).

Geri
Yukarı