Papara Black Card nasıldır?

Thrian

Hectopat
Merhaba, ben az önce Papara Black Card sipariş ettim ve kimlik resmimi ve yüzümün resmini vs. istediler. Acaba bu normal mi ve güvenilir bir kart mı? Bu kart her yerde geçiyor mu? Marketler, Burger King gibi yerlerde vs. geçiyor mu? Bu Netflix, Spotify ve diğer %50 indirim kampanyası uzar mı ve ne zamana kadar? Her yerde, hem internet hem market gibi yerlerde de geçiyor mu?

Kimlik ve fotoğrafınızı istemeleri standart bir prosedür. Güvenlik açısından sıkıntı olmaz. VISA olduğu için her yerde geçiyor. Cashback kampanyası uzuyor da uzuyor. Her iki ayda bir yeniliyorlar. Tam olarak nereye kadar gideceği belli değil.

Her yerde geçerlidir ancak şunu eklemek isterim. Kendi adınıza ait olmayan bir kart kullanarak EFT yapamıyorsunuz. Para yüklemek için ya başka bir Papara karttan transfer etmeniz ya da ATM kullanmanız gerek. Aklınızda bulunsun hocam.

Düzeltme: CarrefourSA, Teknosa ve PTT'den de para yatırılabiliyormuş uygulamada yeni fark ettim.

Son düzenleme:
Her yerde geçerlidir ancak şunu eklemek isterim. Kendi adınıza ait olmayan bir kart kullanarak EFT yapamıyorsunuz. Para yüklemek için ya başka bir Papara karttan transfer etmeniz ya da ATM kullanmanız gerek. Aklınızda bulunsun hocam.

Düzeltme: CarrefourSA, Teknosa ve PTT'den de para yatırılabiliyormuş uygulamada yeni fark ettim.

Kendi adıma hesap açtım ve hesabı onaylattım hesaptan hesaba para gönderebiliyor muyum ve yaş kısıtlaması var mı?

Kendi adıma hesap açtım ve hesabı onaylattım hesaptan hesaba para gönderebiliyor muyum ve yaş kısıtlaması var mı?

Kendi Papara hesabınızdan istediğiniz Papara hesabına para gönderebilirsiniz. Dolar sterlin ve euro hesabı açmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekiyor onun dışında bildiğim kadarıyla başka bir yaş kısıtlaması yok.

Geri
Yukarı