Papara Black Card ne zaman gelir?

Petri

Kilopat
Herkese selam, yaklaşık 2-3 yıl önce Papara Black Card kullanıyordum. Ancak kredi kartı çıkarınca ihtiyaç duymayıp kartı iptal etmiştim.

Bugünlerde tekrardan bu tarz bir karta ihtiyaç duydum ve Papara Black Card sipariş verdim. O zamandan bu zamana sistem değişti mi bilmiyorum. Ne zamana geliyor bu kart? İlk aldığımda yaklaşık 10 günde gelmişti. İlaveten cashback durumlarında şu aralar pek iyi değil diye duydum. O konuda durumlar nasıl? Tosla kartım var lakin yıllardır kullanmıyorum. Zira kullanım ücreti kesmeye başlayınca hesaptaki tüm parayı kendi hesabıma çekmiştim.

Kısacası bu ön ödemeli kart konularında biraz geride kalmış olabilirim. Kısa bir bilgilendirme geçebilir misiniz? Belki Papara'dan daha iyi bir kart çıkmıştır. Duruma göre onu da çıkarabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam, yaklaşık 2-3 yıl önce Papara Black Card kullanıyordum. Ancak kredi kartı çıkarınca ihtiyaç duymayıp kartı iptal etmiştim.

Bugünlerde tekrardan bu tarz bir karta ihtiyaç duydum ve Papara Black Card sipariş verdim. O zamandan bu zamana sistem değişti mi bilmiyorum. Ne zamana geliyor bu kart? İlk aldığımda yaklaşık 10 günde gelmişti. İlaveten cashback durumlarında şu aralar pek iyi değil diye duydum. O konuda durumlar nasıl? Tosla kartım var lakin yıllardır kullanmıyorum. Zira kullanım ücreti kesmeye başlayınca hesaptaki tüm parayı kendi hesabıma çekmiştim.

Kısacası bu ön ödemeli kart konularında biraz geride kalmış olabilirim. Kısa bir bilgilendirme geçebilir misiniz? Belki Papara'dan daha iyi bir kart çıkmıştır. Duruma göre onu da çıkarabilirim.
Ben 3 hafta önce sipariş verdim, 1 hafta içinde geldi. Nays diye bir kart çıkmış ancak nasıldır bilmiyorum.

Ben hala Papara kullanıyorum bence bu kartlar konusunda kredi kartları hariç en iyisi 7-14 gün arasında kartın eline ulaşır.

Tesllimat süresi yoğunluğa göre değişebilir. Ama genelde 10-15 güne geliyor. Şu anlık hala daha iyi bir kart kullanmadım ve çıkıcağınıdda düşünmüyorum.

Kampanyaları daha iyi. IOS'larda NFC çalışmıyor Türkiye'de. Sanal için iyi ama ikisini birden kullanın derim.
(İnternette Nays, fiziksel kartta Papara kullanabilirsiniz.)
Tamamdır hocam. Bu arada zaten fiziksel kart için değil sanal için alıyorum. Hesaptan değilde Papara üzerinden para göndermekte rahat oluyor bazen. Bazı birkaç işlem için de güzel oluyor. Nays üyeliği de oluşturayım şimdi.

Teşekkürler bilgilendirme için.

Yeni konular

Geri
Yukarı