Papara Black Card yurt dışında iken başkası teslim alabilir mi?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Merhaba. Biz yarın sabah bulgaristana gideceğiz. Gümrük için doğal olarak T.C. no gerekli. Papara Black cart teslim bölgesine sevk edildi diyor. Bulgaristan da 2 hafta durucaz T.C. mi yanıma götüreceğim içim eski T.C.'yi kabul ederler mi? Bir de veli olarak dedeme bırakacağım kimliği önceden sipariş etmiştik bir sorun olduğundan alamamıştım karti eğer gene alamazsak gene sipariş ettiğimde getirirler mi? Sizde ne kadar sürede geldi? Biraz ardışık oldu kusura bakmayın.

Kartın sahibi almazsa vermiyorlar diye biliyorum. Onun dışında kartı tekrar tekrar istemekte sorun olmaz 5 defa istemişliğim var.

Merhaba. Biz yarın sabah bulgaristana gideceğiz. Gümrük için doğal olarak T.C. No gerekli. Papara Black cart teslim bölgesine sevk edildi diyor. Bulgaristan da 2 hafta durucaz T.C. Mi yanıma götüreceğim içim eski T.C.'yi kabul ederler mi? Bir de veli olarak dedeme bırakacağım kimliği önceden sipariş etmiştik bir sorun olduğundan alamamıştım karti eğer gene alamazsak gene sipariş ettiğimde getirirler mi? Sizde ne kadar sürede geldi? Biraz ardışık oldu kusura bakmayın.

Kişi haricinde kimseye vermiyorlar diye biliyorum bu tip kartları.

Kartın sahibi almazsa vermiyorlar diye biliyorum. Onun dışında kartı tekrar tekrar istemekte sorun olmaz 5 defa istemişliğim var.
Sorun olmazsa tekrar isterim hocam veli alabilir diyor ama kararsız kaldım.
Kişi haricinde kimseye vermiyorlar diye biliyorum bu tip kartları.
Veli alamıyor mu hocam alabilir diyor.

Geri
Yukarı