Papara Black Card'ı kurye posta kutusuna bırakabilir mı?

Anex009

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Papara kart sipariş etmeyi düşünüyorum ama kuryenin kartı posta kutusuna bırakması mümkün mü bilginiz var mı?

Mümkün değil.

Maelesef kartı senin teslim alman gerekiyor veya ailenden birine kartını vermen gerekiyor cilt no vs. soruyorlar.

İmza olayı her yerde yok. Normalde imza almaları gerekiyor fakat kapına bırakıp da gidebilirler veya normal bir kargo gibi imzasız teslim edip de gidebilirler.

Maelesef kartı senin teslim alman gerekiyor veya ailenden birine kartını vermen gerekiyor cilt no vs. soruyorlar.

Benim zamanım hepsi okulda geçiyor neredeyse o yüzden sordum aile ye veriyorlar mı forum larva vermiyor diyorlar.

Benim zamanım hepsi okulda geçiyor neredeyse o yüzden sordum aile ye veriyorlar mı forum larva vermiyor diyorlar.

Ailene kartını verirsen büyük ihtimalle bırakırlar imza istemezler sadece kimlik detaylarını soruyorlar.

Ben çalışırken ev adresini vermiştim aileye vermiyorlardı 2 sene önce şu an bilmem.

Merhaba arkadaşlar Papara kart sipariş etmeyi düşünüyorum ama kuryenin kartı posta kutusuna bırakması mümkün mü bilginiz var mı?

Bırakıyor ben rica ettim bırakmıştı, aradığı zaman rica ederseniz T.C. kimliğinizi istiyor verince bırakıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…