Papara Black kart başka yerden teslim alınabilir mi?

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba az önce Black kart sipariş verdim. Ama ebeveynlerimin bundan haberi yok onaylı hesaptan var ancak bundan yok. Ben ev adresimi yazdım ancak bir şekilde kurye ile iletişime geçip bu kartı başka bir yerden alabilir miyim?

Merhaba az önce Black kart sipariş verdim. Ama ebeveynlerimin bundan haberi yok onaylı hesaptan var ancak bundan yok. Ben ev adresimi yazdım ancak bir şekilde kurye ile iletişime geçip bu kartı başka bir yerden alabilir miyim?

AGV kurye ile gelir çoğunlukla sana mesaj geliyor kuryeyi anlık olarak görebilirsin, görüşüp yanına gidip alabilirsin.

Kurye'nin numarasını kargo takip sitesinden öğrenebilirsiniz. Öğrendikten sonra mesaj yazmanız yerine aramanızı öneriririm. Benimki görüldü bile atmamıştı

Hocam gelmeden önce arıyorlar zaten, verdiğiniz adreste misiniz şu an diye. Aradıklarında istediğiniz yeri söylerseniz getirirler diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı