Papara Card olmasına rağmen sözleşmeli hesaba geçilemiyor

Daha fazla  
Bildirimde yazılana göre Papara Card geldiğinde otomatik olarak sözleşmeliye geçiyor fakat bende geçmedi, hala IBAN'ı göremiyorum vs. Sözleşmeli hesaba geç dediğimde Card'a başvur yazıyor ama zaten kartım var. Ne yapmalıyım?
(Kartlarım kısmında altta görülen Gray Card zaten aktive edilmiş olan kart buna rağmen ibare kalkmıyor ve sözleşmeliye geçmiyor.)

Screenshot_20231228-205158.jpg

Screenshot_20231228-205153.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildirimde yazılana göre Papara Card geldiğinde otomatik olarak sözleşmeliye geçiyor fakat bende geçmedi, hala IBAN'ı göremiyorum vs. sözleşmeli hesaba geç dediğimde Card'a başvur yazıyor ama zaten kartım var. Ne yapmalıyım?
(Kartlarım kısmında altta görülen gray Card zaten aktive edilmiş olan kart buna rağmen ibare kalkmıyor ve sözleşmeliye geçmiyor.)

Eki Görüntüle 2067289

Eki Görüntüle 2067290

Aktive ettiğiniz kartı Papara'nın kendisi haricinde anlaşmalı satış noktalarından (Hepsiburada, CarrefourSA gibi) aldıysanız, o kartlar beraberinde teslim formu getirmediği için hesabınızı sözleşmeliye yükseltmez. Kartı Papara'dan alıp, teslimat sırasında teslim formunu doldurduysanız hesabınızın sözleşmeliye geçmesi gerekirdi.. durumunuz bu şekildeyse kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Onun dışında, 18 yaş altı olup veli iznine tâbiyseniz; sizden önce hesabınıza tanımlı olan velinin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerekmekte. Veliniz sözleşmeli olduktan sonra, fotoğraflı yeni kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz üzerinden Papara hesabınıza giriş yapıp, Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneğini kullanarak sözleşmeliye geçiş yapabilirsiniz.

100₺ ve üzeri yatırma işlemini kendi adınıza ait bir banka hesabından gerçekleştirin. (Bu yeni yayınlanan bi özellik ancak bugünden itibaren mi geçerli yoksa 1 Ocak'dan itibaren mi geçerli emin değilim.)

Aktive ettiğiniz kartı Papara'nın kendisi haricinde anlaşmalı satış noktalarından (Hepsiburada, CarrefourSA gibi) aldıysanız, o kartlar beraberinde teslim formu getirmediği için hesabınızı sözleşmeliye yükseltmez. Kartı Papara'dan alıp, teslimat sırasında teslim formunu doldurduysanız hesabınızın sözleşmeliye geçmesi gerekirdi.. durumunuz bu şekildeyse kullanıcı destek merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Onun dışında, 18 yaş altı olup veli iznine tâbiyseniz; sizden önce hesabınıza tanımlı olan velinin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerekmekte. Veliniz sözleşmeli olduktan sonra, fotoğraflı yeni kimlik kartınızla beraber NFC destekli bir cihaz üzerinden Papara hesabınıza giriş yapıp, Hesabım > Sözleşmeli Hesaba Geç seçeneğini kullanarak sözleşmeliye geçiş yapabilirsiniz.

100₺ ve üzeri yatırma işlemini kendi adınıza ait bir banka hesabından gerçekleştirin. (Bu yeni yayınlanan bi özellik ancak bugünden itibaren mi geçerli yoksa 1 Ocak'dan itibaren mi geçerli emin değilim.)
Card siparişle geldi ama ben evde yoktum benim yerime teslim aldılar bu yüzden geçmedi o zaman. Teşekkürler.

Card siparişle geldi ama ben evde yoktum benim yerime teslim aldılar bu yüzden geçmedi o zaman. Teşekkürler.

Kartlar hesabınıza özel olarak tanımlanıp gönderildiği için sadece sizin teslim almanız ve teslim sırasında formu doldurmanız gerek.

Bu durumda Papara ile iletişime geçerek durumu anlatmanızı tavsiye ederim. Kullanıcı destek merkezi, teslim formunu doldurabilmeniz için kuryeyi adresinize yeniden yönlendirebilir.

Geri
Yukarı