Papara ESHOT’larda geçerli mi?

linuxzen

Hectopat
Makaleler
1
Yer
izmit
Daha fazla  
İzmir'de yaşıyorum ve sanırım bazı kartlar Eshot'larda geçerli olmuş. Papara da bunlar içinde var mı? Ve öğrenci olarak mı geçiyor?

İzmir'de yaşıyorum ve sanırım bazı kartlar Eshot'larda geçerli olmuş. Papara da bunlar içinde var mı? Ve öğrenci olarak mı geçiyor?
Evet, VISA gecerli diye biliyorum. VISA ise Papara gecerlidir muhtemelen. Ogrenci olarak gececegini dusunmuyorum hic denemedim. Bir kere denemek icin binin bence.
İzmir’de toplu ulaşımda kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kartlar ile temassız ödeme dönemi başlıyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Visa işbirliği ile İzmirliler toplu ulaşımda uluslararası standartlarda temassız ödeme hizmetine kavuşuyor.
Kaynak: Haberler | İzmir’de toplu ulaşımda temassız kart kolaylığı

VISA geçerli diye biliyorum ben de. Bana gelen Papara kartı VISA sistemine kayıtlı. ESHOT ve İZULAŞ otobüslerine, metro, tramvay ve İZDENİZ gemilerinde geçerli.

Ogrenci fiyati yanlış hatirlamiyorsam 2 kusur. Ogrenci fiyatindan cok kar ettiriyor mu acaba? Tunc Soyer'i bir yerde gorursem soracagim tabii pek mumkun mu bilmem ama :)

Vallaha ben Kocaeli'deyim. Burada 4.10 öğrenci. Tam da 6.50 o yüzden pek koymuyor.

Geri
Yukarı