Papara hesabı sözleşmeli olarak gözükmüyor

Abyss7zz7

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Papara Black Card geldi evime aldım aktive ettim ama hala onaylı olarak gözüküyor. Sözleşmeli olması lazım, bir de Papara teslim formu diye de bir şey varmış onu doldurup atmamız lazımmış oda yok örnek atarsanız bakarım.

18 yaşından küçüksün. Kimliğinde fotoğraf varsa ve telefonda NFC özelliği varsa uygulamadan sağ üstte hesabım simgesine dokunun orada sözleşmeli hesaba geç adımlarını uygula. Kimlikte fotoğraf yoksa ya da telefonda NFC yoksa 18 yaşından küçük olduğun için sözleşmeli hesaba geçemezsin.

v
18 yaşından küçüksün. Kimliğinde fotoğraf varsa ve telefonda NFC özelliği varsa uygulamadan sağ üstte hesabım simgesine dokunun orada sözleşmeli hesaba geç adımlarını uygula. Kimlikte fotoğraf yoksa ya da telefonda NFC yoksa 18 yaşından küçük olduğun için sözleşmeli hesaba geçemezsin.
Dostum Orada Olanları Sıra Sıra Söyleyeyim Sana

Profil Fotoğrafı Seç
Hesap Detayları
Hesap Hareketleri
Banka Hesapları
Banka/Kredi Kartları
Arkadaşını Davet Et
Ayarlar
Güvenli Çıkış

Arkadaşlar selam, Papara Black Card geldi evime aldım aktive ettim ama hala onaylı olarak gözüküyor. Sözleşmeli olması lazım, bir de Papara teslim formu diye de bir şey varmış onu doldurup atmamız lazımmış oda yok örnek atarsanız bakarım.

Kartı uygulamadan veya siteden aldıysan ve 18 yaş üstüysen teslim formu için kullanıcı destek merkezi ile iletişime geç. Kuryeyi, teslim formu için adresine yeniden yönlendirirler.

18 yaş altıysan senden önce velinin sözleşmeli hesaba geçiş yapması gerekmekte. Velin sözleşmeli olduktan sonra @668848 'nin söylediği adımları gerçekleştirebilirsin. Bahsedilen buton, velin sözleşmeliye geçtikten sonra da sende gözükmezse güncelleme bekleyebilir veya desteğe ulaşabilirsin.

Geri
Yukarı