Papara kart alınmalı mı?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Arkadaşlar TC kimliğimdeki fotom 10 yaşındaki fotom olduğu için şuanki yüzüm ile uyumlu olmuyor. Yaşım 15 ve oluyor papara kart alabiliyorum. Annem üzerinden yapıp -annemin yüzü ve tc kimliğini kullanıp- kart sipariş ettim mart ayında fakat nisana kadar gelmeyince salmıştım orayı. Şimdi tekrar baktım yani herkes orayı kullanıyor banada Black Cart gelmiyor. Ne yapmam lazım? Başka hangi kart alınabilir? Nereden alınabilir?

Bana 3 ayda gelmişti. Gelir illaki bir gün.

2 haftada elime ulasmisti.
Onu bekleyene kadar marketten Tosla alip kullanabilirsin.

Bana 3 ayda gelmişti. Gelir illaki bir gün.
Hocam artık gelmez. Yani şuan telefon yanımda değil fakat gelmeyecek gibi birşey diyordu evde yoktunuz diyordu ama evdeydik. Beyaz kartı var bunun iyi midir? Black kart ile arasında fark var mı? Ve nereden alabilirim?

Kimlik fotoğrafını değiştirt. Zaten olması gereken birşey. Onunla beraber kendi adına papara hesabı açıp kart al.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sanal olarak Nays kullanabilirsin hocam. Bir de Tosla alternatifi var.

Sanal olarak Nays kullanabilirsin hocam. Bir de Tosla alternatifi var.
Peki bunlarda IBAN var mıdır? Yani internet alışverişi yapmak için papara gibi bir kart arıyorum.

Beyaz Papara kartın tek farkı bankamatikten para çekilmiyor. Onun dışında siyahla aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…