Papara kart eve teslim süreci hakkında sorularım

Oğuuzz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 İNTEL İ5 12TH İŞLEMCİ 16GB RAM 900GB
Meslek
Öğrenci
Merhaba ben geçen gün papara kartı eve teslim almak için başvuru yaptım ve onaylandı süreç içinde merak ettiğim bir kaç soru olacak sorularım şu şekilde.
1)Kart Kurye ile kapımıza gelince sözleşme imzalatıyor mu? İmzalatıyorsa içindekiler nedir?
2)Kurye kapımıza geldiğinde kartı direk alıyor muyuz yoksa dediğim gibi sözleşme ve kimlik bilgileri ilemi veriyoruz?
Detaylıca bilen varsa yazabilir mi, saygılar.

Hevesinizi kaçırmak, içinizi karartmak istemem ama söylemeliyim ki kart teslim süreci genellikle çok uzun sürüyor. Benim kart teslim sürecim AGT Kurye şubesi sipariş adresimin yanında olmasına rağmen tam 50 gün sürmüştü. Papara Card ücretsiz olduğu ve geç getirildiğinde herhangi bir yaptırım söz konusu olmadığı için kuryeler neredeyse hiç önemsemiyor, kartları kafaları ne zaman eserse o zaman getiriyorlar. Size tavsiyem, kartınız tahmini teslim tarihinde getirilmezse direkt olarak sikayetvar.com üzerinden şikayet oluşturun.
1)Kart Kurye ile kapımıza gelince sözleşme imzalatıyor mu? İmzalatıyorsa içindekiler nedir?
Hayır, herhangi bir sözleşme imzalamıyorsunuz.
2)Kurye kapımıza geldiğinde kartı direk alıyor muyuz yoksa dediğim gibi sözleşme ve kimlik bilgileri ile mi veriyoruz?
Sözleşme imzalamıyorsunuz, sadece kimliğinizi veriyorsunuz ve seri numaranız ile işlem yapılıyor.

Hevesinizi kaçırmak, içinizi karartmak istemem ama söylemeliyim ki kart teslim süreci genellikle çok uzun sürüyor. Benim kart teslim sürecim AGT Kurye şubesi sipariş adresimin yanında olmasına rağmen tam 50 gün sürmüştü. Papara Card ücretsiz olduğu ve geç getirildiğinde herhangi bir yaptırım söz konusu olmadığı için kuryeler neredeyse hiç önemsemiyor, kartları kafaları ne zaman eserse o zaman getiriyorlar. Size tavsiyem, kartınız tahmini teslim tarihinde getirilmezse direkt olarak sikayetvar.com üzerinden şikayet oluşturun.

Hayır, herhangi bir sözleşme imzalamıyorsunuz.

Sözleşme imzalamıyorsunuz, sadece kimliğinizi veriyorsunuz ve seri numaranız ile işlem yapılıyor.

Vallahi kral okudum haklısın, agtden çok şikayet var zaten geç gelmesi ile ilgili. Bekliyorum bakalım gelmez ise ararım müşteri hizmetlerini zaten sanada teşekkür ederim
😁

Yeni konular

Geri
Yukarı