Papara Kart Harcama Limiti

Bozuk PC Tuşu

Kilopat
Yer
Klavye
Daha fazla  
Meslek
Harf, sayı yazmak.
Papara kartımda yükleme limitim 2.000 TL olarak gözüküyor. Peki bu aylık limit mi, yoksa bir daha ki ay da 2.000 TL yükleme yapabilir miyim? Ya da benim için en önemli soru tek seferde 2.000 TL üzeri harcama yapabilir miyim?

Çipli kartınız var ise aylık 250.000₺ çipsiz kartınız var ise 50.000₺ harçama yapabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Bir de ben papara sitesinde bu bilgiyi bulamadım. Siz bulduğunuz yerin bağlantısını atar mısınız?
Neden yanlış bilgi diye uyarı verdiler anlamadım... Neyse, Papara´ya internet üzerinden girip sağ üstteki kısımdaki yere basıp "hesabım" ayarına girerseniz hesabınızın türü ve limitini görebilirsiniz.

Neden yanlış bilgi diye uyarı verdiler anlamadım... Neyse, Papara´ya internet üzerinden girip sağ üstteki kısımdaki yere basıp "hesabım" ayarına girerseniz hesabınızın türü ve limitini görebilirsiniz.
Onaylı hesap 50.000 TL olarak gözüküyor. Ama mobil uygulamada ATM'den 2.000 TL, banka hesabından 50.000 TL olarak gözüküyor. Ama bu bahsettiğimiz yükleme limiti. Benim merak ettiğim ise tek seferde yapabileceğim harcama limiti.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı