Papara kart teslim edilmedi

METANİC

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar merhaba Papara Black kartım 11 gün önce AGT Kurye'ye teslim edildi. Ama hala teslim bölgesine sevk edildi kısmında duruyor. Normalde insanlar kuryeye verildikten sonra çok fazla beklediklerinden şikayetçi ama benimki kuryeye bile daha teslim edilmesi. Ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:

Agt getirmesi uzun sürüyor yaşadığın bölgeye göre getirme suresi var isterseniz arayıp konuşun.

Bana 41 günde teslim edilmişti.

Papara Black kartım 11 gün önce AGT Kurye'ye teslim edildi.

İnsanlar kuryeye verildikten sonra çok fazla beklediklerinden şikayetçi ama benimki kuryeye bile daha teslim edilmesi.

Bence kendi cevabını vermişsin. Evet Papara'nın kuryesi gerçekten sıkıntı ama daha 11 gün olmuş tahmini süre zaten 15 gün bekle biraz daha olmadı destek hatlarına yaz.

Bence kendi cevabını vermişsin. Evet Papara'nın kuryesi gerçekten sıkıntı ama daha 11 gün olmuş tahmini süre zaten 15 gün bekle biraz daha olmadı destek hatlarına yaz.

Ben de bugün sipariş ettim bakalım ne zaman gelecek kuzenime gelmesi 2 haftayi buldu.

Benimki 8 günde gelmedi gittim şikayetvara yazdım öbürgün geldi sende dene.

AGT Kurye ayrı bir çile. Arkadaş sipariş vereli 2-3 ay oldu halen gelen olmadı. Sonrasında ne yaptığı hakkında bir fikrim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…